Fatimatin Nasıl Kullanılır?

Fatimatin tamamiyle bitkisel bir karışım ürünüdür. Kimyasal hiçbir madde içermez ve sağlığınızı asla tehlikeye atmaz. Piyasada ki diğer ürünlerden farklıdır. İşe yarayan bir etkiye sahiptir ve aynı zamanda kullanımı gün içerisinde size zorluk göstermeden rahat ve zahmetsiz bir şekilde uygulama yapabilmenizi sağlar.  Ürünü şu ana kadar kullanan herkes çok beğenmiştir ve kullanan kişi sayısı tavsiye edilme süresince artmıştır. Günde 3 kez sabah öğlen ve akşam kullanımına uygundur.

Fatimatin İçeriği

Fatimatin içeriğinde tamamen bitkisel ürünler kullanılmıştır ve bu ürünler asla sağlığa zararlı değilidir aksine çok faydalı bitkilerdir. Bu faydalı bitkilerin hepsi birleştirildiğinde daha da yararlı olurlar ve göz sorunlarınızı en aza indirip yok ederler. Bu sayede görme bozukluklarınızdan ve her türlü göz problemlerinizden rahatlıkla kurtulmuş olursunuz.

 İçerisinde: Lutein, yaban mersini, zeaksantin, vitaminler ve oldukça mineral bulunan fatimatin bu sağlıklı içeriği ile sağlığınıza sağlık katacaktır. Fatimatin yetersiz ve bozuk gören gözlerde, çeşitli hastalıklar ve patolojilerde, sık sık yanma hissi ve kızarıklık görülmesinde ve bu gibi bir sürü etkenlerde kullanılır. Yemeklerden  yarım saat önce (sabah, öğlen, akşam) günde 3 kez kullanabilirsiniz.

Bu ürün, düzenli ve talimatlara uygun bir şekilde kullanıldığında yani sapmadan kullanıldığında görme gücünü %99 oranında tek bir kürle geri kazandırır. Gözlerinizdeki gerginliği ve ağrıyı 5 dakika içerisinde hafifletir. Daha sonra oluşacak göz hastalıklarını ve görme kaybını rahat ve etkili bir şekilde önler.

Ürünün etki ettiği bölge vücudumuz için oldukça önemli bir organımız olan göz olduğu için, yapımında doğal ürünler kullanılmıştır ki gözünüze fayda sağlaması için de, en büyük etkisi doğal içeriğinden kaynaklıdır. Fatimatin: Almanya, Rusya ve İsrail’deki en büyük araştırma merkezlerinde ve hastanelerinde test edilmiştir ve sağlığa hiçbir zararı bulunmadığı bu testler sonucunda kanıtlanmıştır.

fatimatin göz

Fatimatin Etkileri

  • Gözde iltihabı, gerginliği, kuruluğu ve tahrişi giderir.
  • Göz retinasını güçlendirmekle kalmayıp daha keskin bir görüş sağlar.
  • Göz kaslarındaki duyarlılığı arttırarak stresi ve hipertansiyon gibi çeşitli göz hastalıklarını azaltır ve önler.
  • Gözde bulunan kılcal damarları ve kan dolaşımını güçlendirir.
  • Göz tansiyonunu düzenlemekle kalmayıp tehlikeli göz hastalıklarının oluşma riskini ortadan kaldırır.